שירותי הדרכה

MOODLE

כלי ניהול למידה מאפשר קשת נרחבה של פעילויות בידי המרצים בקורסים. החל מצריכת מידע ועד פעילות נרחבת בתחומי דעת שונים בעזרת מגוון רחב של אמצעים בתוך המערכת וכאלה המתחברים אליה.

סדנאות יישום

פנים/חוץ (ניידות). קורסים המשלבים תחומים שונים של טכנולוגיה ולמידה . פעילות שהיא פנים כיתה וחוץ כיתה המתאימים ללמידה מול מחשבים ו/או למידה ניידת משולבת עזרים שונים <גישת BYOD>.

UNIKO

מערכות למידה סינכרוניות מאפשרות להרחיב את מרחב הזמן והמקום ללמידה והנחיה. ניתן לעשות זאת כחלק מקורס או קורס מלא או מפגש לטובת הצגת נושא. ללמד באופן כזה מצריך לא רק ידע לתפעל את המערכת אלא גם דגשים שונים מהוראה פרונטלית

הדגמות מידע וקהילה

מפגשים קהילתיים ובארגונים בתיאום וארגון מראש ללמידה בשטח על יישום ותהליכי שילוב טכנולוגיה בחינוך

OPEN EDX

המערכת ליצירת מערכי לימוד עצמאיים בגישת ה- MOOC. מגוון של אפשריות יצירת קורסים ללמידה עצמית בכל תחום דעת רצוי קורסים והשתלמויות לחשיפה הן למערכת ולאפשרות יצירת קורסים והן לתפיסות של תכנון קורסים המוניים.

מהמשחק ועד המשחוק

גורם עולה בשנים האחרונות הוא עולם המשחקים. החיבור של המשחק והמשחוק בעולם החינוך הולך ותופס מקום בהבנה כי בדרך זו ניתן ללמוד למידה משמעותית. המכשור הנייד - טלפונים חכמים ומחשבי לוח - מאפשר לנו נגישות למשחקים בכל מקום ובכל זמן קורסים המאפשרים חשיפה לעולם ולמושגים. כלי משחק שונים המאפשרים פעילויות אישיות וקבוצתיות חברתיות. הן במרחב הכיתתי והן במרחב הפתוח באמצעות כלים ניידים כאפשרות של שילוב הנושא בתוך שגרת הלימוד ותחומי הדעת אותו הם מלמדים

הורדת קטלוג הקורס של ערוץ המו"פ